Przedłużanie paznokci bazą hybrydową. Jak przedłużyć paznokcie

Przedłużanie paznokci – kiedy i dla kogo?

Każda z nas marzy o pięknych, długich i zadbanych paznokciach. Co jednak, gdy nigdy nie udaje nam się ich zapuścić, ponieważ nasze paznokcie są bardzo kruche i łamliwe albo ciągle się rozdwajają? Nie masz czasu na długie i kosztowne zabiegi kosmetyczne? Idealnym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest przedłużenie paznokci metodą hybrydową.

Najnowsze metody pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnego kształtu przedłużonego paznokcia i zdrowego wyglądu płytki. Ten typ manicure jest niesamowicie elegancki, a jednocześnie niewymuszony. Przedłużanie paznokci metodą hybrydową polecane jest szczególnie osobom, których płytka paznokcia jest bardzo łamliwa i cienka.
Zabieg jest nieszkodliwy dla paznokci i całkowicie bezpieczny. Ponadto, możesz go powtarzać tak często, jak chcesz! Sprawdź jak w prosty i szybki sposób, w warunkach domowych, przygotować piękny manicure hybrydowy i osiągnąć oczekiwany efekt! Spróbuj! Na pewno Cię zachwyci!

Czego potrzebuję?

Do domowego przedłużenia paznokci potrzebne będą: baza budująca do manicure hybrydowego i lakier hybrydowy (na przykład marki Cosmetics Zone, której produkty możesz znaleźć na stronie lakieryhybrydowe.pl), cleaner, acid primer, forma do przedłużania paznokci, lampa LED lub UV, waciki kosmetyczne lub płatki bezpyłowe oraz pilniczek. I trochę cierpliwości!

Do dzieła! Przygotuj się do przedłużania

Zanim zaczniesz, powinnaś przygotować swoje dłonie do manicure hybrydowego – przede wszystkim usunąć skórki i oszlifować paznokcie, nadając im odpowiedni kształt oraz długość. Następnie, przetrzyj każdy paznokieć wacikiem nasączonym cleanerem. W ten sposób odtłuścisz paznokcie, a dzięki temu baza będzie się lepiej utrzymywać. Użyj także primera, aby zdezynfekować płytkę oraz zapewnić paznokciom większą trwałość manicure. Teraz możesz już zaczynać przedłużanie paznokci!

Przedłużanie paznokci bazą hybrydową

Nałóż na palec szablon przeznaczony do przedłużania paznokci. Powinnaś go dopasować do paznokcia tak, żeby dokładnie przylegał do jego brzegów. Możesz go w razie potrzeby przyciąć przy pomocy nożyczek. Następnie, nałóż pierwszą warstwę bazy budującej, tworząc na szablonie szkielet paznokcia, który chciałabyś uzyskać. Szkielet nie powinien być dłuższy niż 5 mm.Utrwal paznokcie w lampie LED przez 30-60 sekund albo w lampie UV przez 120 sekund.

Teraz możesz zdjąć szablon i nałożyć kolejne warstwy bazy budującej. Po raz kolejny utrwal paznokcie w lampie, a następnie dokładnie przetrzyj je cleanerem. Gdy baza zostanie utrwalona, pozostało Ci tylko nadanie płytce ostatecznego kształtu. Użyj pilnika i oszlifuj nim brzegi paznokcia nadając im odpowiednią krzywiznę. Przed zabraniem się za malowanie paznokcia pamiętam jednak, aby dokładnie przetrzeć paznokcie wacikiem nasączonym cleanerem. Teraz możesz zabrać się do malowania paznokcia. Użyj do tego lakieru hybrydowego.

Całkiem proste, prawda? Możesz wreszcie cieszyć się pięknym wyglądem swoich długich, zadbanych i wyjątkowo trwałych paznokci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *